Блог

Продаж арештованого майна

Великий резонанс та багато уваги почали приділяти спеціальні електронні майданчики для проведення відкритих аукціонів. Дедалі більше осіб, з різних економічних сфер, залюбки користуються послугами таких майданчиків, які допомагають прискорити процес продажу та реалізувати отримання максимально можливого прибутку. ДП «Прозоро.Продажі» разом із Українсько універсальною біржою вирішили розробити механізм здійснення продажів майна, яке було арештовано.

Принцип роботи майбутньої системи продажів

В майбутньому, реалізація відкритих торгів з купівлі арештованого майна за допомогою державного підприємства «Прозорро.Продажі» матиме цілу низку переваг. По-перше, завдяки переносу процесу закупівель в суцільну мережу, учасники та сторонні спостерігачі отримають можливість продавати заарештовані активи з будь якої країни світу. На сьогоднішній день, ця система викликає багато труднощів та неприємних нюансів. Тому, було прийнято рішення, надати можливість розв’язання цієї задачі професіоналам.

Доступна для кожного інтернет-платформа «ProZorro» надає змогу спростити механізм продажу заарештованого майна. Це прискорить процес вирішення питань із заборгованостями перед наявними кредиторами та банками. Приєднані до платформи офіційні електронні майданчики вже довели наявність певного досвіду з продажу державного та комунального майна. Так, sale.uub.com.ua доволі довго існує на ринку, починаючи з 1997 р. З 2016 року цей ресурс офіційно приймати участь у відкритих аукціонах «Прозорро» — за цей період часу послугами скористалися сотні людей.

Процес купівлю-продажу, який надає УУБ

Станом на зараз, ДП «Прозорро.Продажі» володіє повністю підготовленою, сучасно оснащеною платформою, що здатна організовувати електронні аукціони. Прогресивний метод проведення електронних торгів в режимі онлайн робить систему зручною для великої кількості представників великого, малого та середнього бізнесу.

Кожного дня, через офіційні акредитовані майданчики, що підключено до Prozorro.Sale, в онлайн-аукціонах беруть участь тисячі юридичних та фізичних осіб. Загальна вартість підписаних контрактів досягає десятків мільйонів гривень. Популярність здійснення продажів рухомого та нерухомого майна через систему «Прозорро» дає можливість швидко залучати нових покупців. Завдяки цьому, арештоване майно не простоює, а приносить гроші кредиторам.

Для здійснення закупівлі арештованого майна достатньо зареєструватися на офіційному майданчику Української універсальної біржі та перейти за посиланням https://sale.uub.com.ua/filter/arrested-property.

Найсучасніші програми, які використовує платформа, зацікавили закордонних партнерів. Тому, два роки назад проект «Прозорро.Продажі» здобув перемогу під час міжнародних змагань серед антикорупційних стартапів. З 2016 року було розпочато співпрацю між «Українською універсальною біржою» та публічною системою «Прозорро.Продажі».

За допомогою впроваджених інновацій, всі заарештовані об’єкти можуть бути продані через майданчик УУБ швидко та прозоро. Весь перелік проданих об’єктів, а також виставлених на продаж є можливість побачити в спеціальному реєстрі арештованого майна. Доступ до торгів стає відкритим тільки за умови реєстрації на офіційному майданчику УУБ.

Користуйтесь перевагами Української універсальної біржі, а саме:

  • Наявним необмеженим доступом до лотів;
  • Своєчасним та індивідуальним оповіщенням про нові пропозиції;
  • Кваліфікованими спеціалістами служби підтрмки;
  • Зручним функціоналом сайту;
  • Швидкою пошуковою системою;